Press "Enter" to skip to content

Auksinės grandinėlės ir apyrankės: kur įsigyti ir kaip derinti?

Nors sakoma, kad gražiausias yra natūralus grožis, kiekvienas mūsų mėgsta puoštis ir atrodyti nepriekaištingai. Didžiulis dėmesys skiriamas įvairiems papuošalams, kurių, atrodo, kad niekada negana. Įvairūs juvelyriniai dirbiniai, tokie kaip auksinės grandinėlės ir apyrankės yra labai dažnas dovanos pasirinkimas, kai mylimam žmogui norisi parodyti meilę ir rūpestį. Visgi, kaip teisingai pasirinkti papuošalus ir juos derinti, kad išlaikytumėte stilių?

Kaip išsirinkti?

Jeigu ieškote papuošalų, kuriuos norite padovanoti kitam žmogui, reikės skirti nemažai laiko paieškoms ir pasirinkimui. Bet kokie juvelyriniai papuošalai, kaip ir vestuviniai žiedai, turi būti pasirinkti atsakingai, nes tik tuomet atlieka savo funkcija – ne tik pradžiugins, bet ir papuoš dovanos gavėją. Todėl renkantis papuo6alus dovanai, reikėtų nepamiršti pagalvoti apie tai, kokius papuošalus žmogus jau turi. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų mylima moteris mėgsta masyvius papuošalus ir mielai renkasi derinti net kelias apyrankes vienu metu, reikėtų pagalvoti, kaip Jūsų pasirinkta nupirkta apyrankė ar grandinėlė derės prie jos jau turimų papuošalų.

Auksinės grandinėlės ir apyrankės dažniausiai skiriasi pagal tai, kokio pynimo jos yra. Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą plotį ir ilgį. Pavyzdžiui, aukštoms moterims labiau tinka trumpesnės grandinėlės, o žemos damos puikiai atrodo su ilgais kaklo papuošalais. Būtinai galvokite apie tai, jeigu ieškote kokybiškos ir stilingos dovanos sau ar artimam žmogui.

Kur pirkti?

Viena geriausių vietų įsigyti norimus papuošalus – internetas. Čia gausu juvelyrinių dirbinių pardavėjų. Savo dirbinius taip pat siūlo profesionalūs juvelyrai, kurie gali pagaminti vienetinius papuošalus. Todėl jeigu norite įsigyti papuošalų patraukliomis kainomis ir negaišti laiko važinėjimui po salonus, paieškokite jų internete. Čia rasite platų pasirinkimą ir dažniausiai daug patrauklesnes kainas nei fizinėse parduotuvėse. Skirkite laiko palyginti skirtingus gaminius, kad žinotumėte, kokio ilgio ir pločio auksinės grandinėlės ir apyrankės parduodamos. Taip pat būtinai pažiūrėkite, kad prekės būtų kokybiškos ir patvirtintos Lietuvoje galiojančiomis prabomis.

Kaip derinti tarpusavyje?

Net ir patys gražiausi ir brangiausi papuošalai neatrodys stilingai, jeigu jie bus dėvimi netinkamai. Todėl labai svarbu ne tik įsigyti kokybiškas prekes, bet ir pagalvoti, kaip derinti tarpusavyje turimus dirbinius. Pavyzdžiui, grandinėlės ir apyrankės turėtų būti derinamos tarpusavyje visuomet. Nesvarbu, ar renkatės papuošalus progai, ar kasdienai, šie abu aksesuarai turi būti vienodo stiliaus, nes tik tuomet bus išlaikytas vientisas ir nepriekaištingas stilius.