Press "Enter" to skip to content

Į ką atsižvelgti ieškant tiekėjų kontaktų?

Pradedant verslą reikia turėti ne tik verslo planą, bet ir tiekėjų sąrašą. Neretai verslininkų daroma klaida būna ta, jog jie susitaria su vienu tiekėju ir verslą pradeda neturėdami atsarginių variantų. Deja, tačiau toks neatsakingas požiūris neretai būna priežastis, kodėl verslas nėra sėkmingas. Vienas tiekėjas negarantuoja verslo sėkmės. Bet kada gali kilti nesklandumų, dėl kurių teks nutraukti ryšius su tiekėju, tuomet ir verslas žlugs. Norint išvengti tokios situacijos, naudinga rasti kuo daugiau potencialių tiekėjų, su kuriais norėtumėte bendradarbiauti. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

Šaltinis

Visų pirma, jeigu norite, kad tiekėjai būtų patikimi, turite rasti patikimą tiekėjų šaltinį. Kaip tai padaryti? Įprastai galima rasti internetines svetaines, kur parduodami tiekėjų kontaktai. Neretai tokiose svetainėse ne tik pateikti kontaktai būna tikri, bet ir tiekėjai būna patikimi. Galima rasti kontaktų ir forumuose bei socialiniuose tinkluose, tačiau neretai perkant iš tokių šaltinių rizikuojama prarasti pinigus.

Kaina

Nemokami tiekėjų kontaktai retai kada dalinami. Taip, visada galite patys ieškoti tiekėjų kontaktų, tačiau ne tik ilgai užtruksite, bet ir vargu, ar rasite patikimus tiekėjus. Todėl nenustebkite, jog už tiekėjų kontaktų sąrašą turėsite mokėti. Tiekėjų kontaktai nėra nemokami, tačiau kaina nebūna brangi. Visgi konkreti kaina priklauso nuo to, kiek tiekėjų bus pateikta, koks tiekėjų patikimumas ir kt. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kiek kainuoja tiekėjų kontaktai. Jeigu jie labai nebrangūs, tuomet pagalvokite, kodėl?

Šalis

Visi žinome, kad iš tam tikrų šalių perkant prekes ne tik rizikuojame įsigyti prastos kokybės gaminius, bet ir siuntimas užtrunka ilgai. Taigi, jeigu norite, kad gaminiai būtų kokybiški, o siuntimas neužtruktų keletą mėnesių, rinkitės šalis, kurios siūlo kokybiškus gaminius bei pigias kainas. Tai gali būti tiekėjai iš Lenkijos, Turkijos ir kt.

Atsiliepimai

Na, ir žinoma, pirkti tiekėjų kontaktus, nežinant atsiliepimų, nėra saugus pasirinkimas. Todėl pasidomėkite, ar pažįstami pirko tiekėjų kontaktus, iš kur pirko, kiek mokėjo.